Projektový mistr ve výrobě

Sipral je úspěšná česká firma dodávající obvodové pláště budov více jak 30 let. Podílíme se na tvorbě krásných staveb doma i v zahraničí. Do našeho výrobního závodu v Jirnech u Prahy hledáme nového kolegu na pozici Projektový mistr.

Náplň práce:
příprava na zakázku např. příprava linky, příprava nářadí
převzetí dokumentace /vyhodnocení odhadu pracnosti
seznámení týmu s dokumentací
termínové plánování
kontrola zajištěnosti materiálu a jeho vyskladnění
tvorba objednávek dodatečného materiálu
komunikace se zakázkovým týmem
komunikace s vedoucím skladu a vedoucím obrobny
vedení kompletačního týmu
řešení provozních problémů na lince
vyhodnocení výkonu a odchylek
reporting, vyhodnocení pracnosti/ekonomiky kompletací
práce s interním systémem Sipralis a systémem SAP

Očekáváme:
vzdělání: SŠ nebo SO, technický obor výhodou
schopnost vést malý tým
finanční gramotnost
znalost programů AutoCAD, Solidworks výhodou
samostatnost
spolehlivost
logické uvažování

Pokud si nejste jisti svými zkušenostmi, nebojte se, budete součástí zkušeného týmu, a Vaši kolegové Vás podpoří.

Nabízíme:
- dobré ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu
- náborový příspěvek ve výši 10 000,- po skončení zkušební doby
- standardní zaměstnanecké výhody (plus příspěvek na dopravu ve výši 2,5Kč/km)
- 1 benefitní týden dovolené
- stravenkový paušál 100, Kč / den
- další profesní rozvoj (např. kurzy anglického jazyka na pracovišti)
- moderní a čisté pracovní prostředí

Typ úvazku: na dobu neurčitou.

místo pracoviště:
Jirny, Praha-východ

Své profesní životopisy posílejte na jobs@sipral.com

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti SIPRAL a.s. své osobní údaje uvedené ve Vašem životopise. Více informací zde.